Kulfoldon tartozkodo Magyar allampolgarok jogai


trixi6 (törölt felhasználó) # 2012.05.08. 22:45

Szanalmas valaszok...primitiv magyar nepseg..szegyen!!

Kovács_Béla_Sándor # 2012.05.08. 21:06

Igen draga..viszont-az auto es az ismerosom vezetoi Engedelye angol..akinek amugy magyar utlevele van..
Értem. Az angol Engedélynek (sic) magyar útlevele van.
Régóta kint vagy, és felejtesz, vagy soha nem is tanultál meg rendesen magyarul?

mrdr # 2012.05.08. 20:25

ez kinek irtad ?
Igen draga..viszont-az auto es az ismerosom vezetoi Engedelye angol..akinek amugy magyar utlevele van..
Latom apukam Te csak azert olvasod a kerdeseket,hogy kotozkodni tudj..Sokat segitettel-koszi..:)
elosszor is nem vagyok a dragad, masodszor , meg tudok magyarul.
a szemelyeskedesed meg tarzsd meg a barataidnak

trixi6 (törölt felhasználó) # 2012.05.08. 20:12

Tisztelt mrdr...hazamehetsz de elotte tanulj meg Te is magyarul..en..en..:D:D Tiszta vicc es szegyen,ami ezeken az oldalakon folyik..nem azon vannak az emberek,hogy tanacsot adjanak masoknak,hanem hogy bunkoskodjanak..inkabb fordulok a Magyar Konzulatushoz..latom itt nincs sok ertelme segitokesz Magyar honfitarsak tanacsaira varni..na ezert szegyenli sok Magyar hogy hova is szuletett..Magyar mentalitas hajra!!!

trixi6 (törölt felhasználó) # 2012.05.08. 20:08

Igen draga..viszont-az auto es az ismerosom vezetoi Engedelye angol..akinek amugy magyar utlevele van..
Latom apukam Te csak azert olvasod a kerdeseket,hogy kotozkodni tudj..Sokat segitettel-koszi..:)

mrdr # 2012.05.08. 17:32

en hazamegyek

Kovács_Béla_Sándor # 2012.05.08. 17:24

iszont az auto es az ismeros Vezetoi Engedelye angol-magyar utlevellel..
Biztos, hogy ennek a mondatnak van értelme?

trixi6 (törölt felhasználó) # 2012.05.08. 12:03

Angliaban elo magyar allampolgar ismerosom hazautazott magyarorszagra a kulfoldon vasarolt,kulfoldi rendszamu autojaval.Az illetonek magyar bejelentett lakcime van-mivel a lakasa az O neven van..viszont az auto es az ismeros Vezetoi Engedelye angol-magyar utlevellel..
Otthonletuk alatt allitolag a Magyar Hatosag leszedte a rendszamat,mivel bejelentett magyar lakcime van es kulfoldon el..Nem merek hazalatogatni a harom kisgyermekemmel,mert felek,alolunk is kiszedik az autot..holott nem ertem milyen jogon..??Szerintem tobb ezer magyar allampolgar van,akik kulfoldi rendszamu autoval latogatnak haza..vagy az a gond,hogy magyar bejelentett lakcimmel renelkezik a kulfoldon elo magyar..??Valaki keremadjon tanacsot..haza merjek menni..vagy felejtsem el..????:(Koszonom elore is!!
Detty