szakvizsga - "C" rész (alk, közig, TB, EU...)


doctorjurisutriusque # 2017.02.25. 08:58

Kedvesek,
eladnám 2 hete vásárolt, teljesen új, kihúzásmentes alábbi EU szakvizsga könyvemet:

Karoliny-Komanovics- Mohay- Pánovics - Szalayné: Az Európai Unió joga (C/2. Témakör)
Dialóg Campus, harmadik, átdolgozott kiadás, 2015

Ára: 4000 Ft (Bolti ára: 5980 Ft)

Érdeklődni: adrienne.stanics@gmail.com e-mail címen.

yavares # 2017.02.24. 18:22

Sziasztok!

Mivel én szívesen - idegrohamokkal vegyesen - olvasgattam az itteni tapasztalatokat gondoltam en is megosztom az enyemeket.

Írásbeli:

Volt már többször is. Csopvez munkavállaló pénteken munkaidő után odatesz egy cetlit a főnöke asztalára, hogy hétfőtől 20 nap szabira megy. Követkeő kedden a.h.fm. Plusz munkáltató megemlíti, hogy elbukott miatta egy nagy üzletet.
Szerintem jogszerű volt: szabadság kiadására vonatkozó szabályok, 6.§(2) együttműködési kötelezettség, szerintem még a rendelkezésre állásit is bele lehet írni. Beírtam még, hogy próbálták felhívni hétfőn, de nem érték el, hogy nyomatékot adjak az azonnalinak. Elbukott üzletről leírtam, hogy mivel az ezzel kapcsolatban nem volt igény nem rendelkeztem. 5ös lett.

Szóbeli:
kárfelelősség
ptk felelőssg
amúgy folyamatosan munkavállali "csoportokról" kérdezett, akkor jelezném, hogy itt a meőrzési és leltár felelősségre gondolt, szabaályokat nem kérdezett (kicsit olyan volt, mint egy kérdezz felelek, amiben a kérdést elhallgatják)
munkaltato (akarki lehet ugye)
munkavallalo
kttv kinevezesi feltetetelek

kozig-alkotmany
igazsagszolg-i tevekenyseget vegez e a valasztott birosag
mit csinal a birosag
jogorvoslati rendszer kozi munkaugyu birosagon
valasztasoknal eljaraskozig alapu munkaugyi perek
ket bizonyitasi rendszere

eu
iranyelv (azonnal mondtam az azonnali hatalyt, jogesetet)
a jogforrasi rendszerben hol jelenik meg aze ygeno banasmod elve jogeset stb

A munka semmikeppen nem volt egy jo elmeny, de nem kaptam rossz jegyeket es amugy segitokeszek voltak. Szerintem egy jo irasbeli azert megalapozza a dolgot.

Sok sikert Mindenkinek!

piciorsika # 2017.02.24. 17:01

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy létezik-e egyáltalán még a közös postafiók, mivel többen kértük a belépéshez szükséges adatokat, viszont nem kaptuk meg privát e-mail címre sem.

Ha nem publikus már a postafiók, akkor jelezzen már valaki, legyen szíves, mert akkor feleslegesen kéregetjük a jelszót. Ha publikus, akkor megoldahtó lenne a megosztás akár itt, akár a lenti e-mail címeken?

Furcsa, mert a polgár és a büntetős e-mail teljesen problémamentesen működik.

Előre is köszönöm a tájékoztatást, esetlegesen a segítséget!

Üdv:
Orsi

mmanka # 2017.02.23. 03:55

Kedves Fórumozók!
Meg tudnátok írni a közös e-mailhez a felhasználónevet ill. a jelszót ès megküldenètek mmariann@digitalvac.hu cimre
Előre is köszönöm!
Üdv:
Mariann

Sztefan # 2017.02.21. 12:20

Kedves Fórumozók!

Meg tudná valaki írni nekem a közös e-mailhez tartozó felhasználónevet ill. jelszót?

dr.istvan.gal@gmail.com

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.:

István

baddhakona # 2017.02.21. 10:12
baddhakona # 2017.02.21. 10:11

Sziasztok, sajnos, a gmailes diokba nem tudok belepni, elkuldene valaki a jelszot? A vwgyes20152 nem jo:/ Koszonom! cimem: baddhakoma@gmail.com

Astoria # 2017.02.18. 18:57

Sziasztok!

Sikeres vizsga után eladnám a következő könyvemet:

Dr. Horváth István - Dr. Szladovnyik Krisztina: Munkajog. Novissima Kiadó, 2013. Hibátlan állapotú.

Ára: 4.200,- Ft helyett 3.500,- Ft.

A könyv rengeteg BH-t tartalmaz, írásbeli vizsgára is kiválóan fel lehet készülni belőle (ott ugyanis mindig egy BH-t kérdeznek)!

Érdeklődni a posa.peter.imre@gmail.com címen vagy a 30/471-4783-as számon lehet.

Impossible # 2017.02.18. 17:37

Inkább írjátok ki ide a felhasználónevet és a jelszót, és akkor nem kell százszor megkérdezni. (Előtte viszont csináljatok biztonsági másolatot a fiókban tárolt anyagokról arra az esetre, ha valaki esetleg szórakozásból vagy bármi más okból megváltoztatná a jelszót.)

Ditt88 # 2017.02.18. 13:29

Sziasztok!

Én is próbálkoztam a közös e-mail cím legutóbbi jelszavával, de nem sikerült belépnem...

Tudnátok küldeni friss jelszót?

ditta.kaiser@gmail.com

Köszi!

basilikumpfeffer # 2017.02.16. 22:17

Kedves Fórumozók!

Meg tudnátok írni a közös e-mailhez a felhasználónevet ill. a jelszót?

Előre is köszönöm!

Üdv:
Petra

Goldhamster # 2017.02.16. 18:34

Kedves Vizsgázók!
Sikeres vizsgát követően eladóvá vált az alábbi könyv: Osztovits András (szerk.): EU-jog, HVG Orac, 2015 (hibátlan állapotú, nincsen aláhúzva, 3000,-Ft). Továbbá eladóvá váltak az alábbi kinyomtatott jogszabályok munkajog-tb írásbeli vizsgához: Alaptörvény, Ket., Mt., és Mth., Ktv., Kjt., Tb., Tny. és utóbbi kettőhöz vhr., Sztrájk tv., Ptk., Pp., Vht., és az Egyenlő bánásmódról szóló törvény. A könyv és a jogszabályok ára együtt 5000,-Ft.
Érdeklődni lehet: elado43210@gmail.com

violavirag # 2017.02.16. 08:23

A jelszót légyszi valaki!!!Már megint nem tudom!
kiskunf@freemail.hu

Impossible # 2017.02.13. 22:45

Mondta bárki is, h normális kell legyen? :D na ugye. :D

Rexor # 2017.02.13. 08:57

"Tudja valaki, hogy EU-ból a tételekhez kapcsolódó jogeseteket milyen szinten kérdezik a vizsgán? Mennyire kell tudni?"

Bevallom őszintén nekem erre a kérdésre nem jut eszembe normális válasz...

piciorsika # 2017.02.13. 08:18

Sziasztok!

Én is szeretném elkérni a közös e-mail fiókhoz tartozó felhasználónevet és jelszót. Segítségeteket előre is köszönöm!

E-mail: piciorsika@freemail.hu

elbaa # 2017.02.12. 19:51

Valaki legyen kedves megküldeni a közös email fiókhoz tartozó felhasználónevet és jelszót az elblinger.balint@gmail.com címre. Nagyon köszönöm!

Impossible # 2017.02.12. 12:25

na jó, nem trollkodom szét a topic-ot :P

Impossible # 2017.02.11. 14:15

nyilván poénból írták oda. :D

hóvirág2012 # 2017.02.10. 11:59

Tudja valaki, hogy EU-ból a tételekhez kapcsolódó jogeseteket milyen szinten kérdezik a vizsgán? Mennyire kell tudni?

kitti79 # 2017.02.10. 11:08

Sikeres vizsga után megválnék az alábbi könyvektől:

Munkajog – Novissima (eredeti ára: 4.200 Ft.) újszerű
Közigazgatási jog – Patrocinium (eredeti ára: 4.300 Ft.) újszerű
Alkotmányjog – Patrocinium (eredeti ára: 4.200 Ft.) újszerű
Az Európai Unió joga – Dialóg Campus (eredeti ára 5.980 Ft.) használtabb, szövegkiemelt

A csomag ára: 12.000 Ft., külön is vihetők.

Szintén eladó „A” részhez:
Polgári jog I. (eredeti ár: 4.300 Ft.)
Polgári jog II. (eredeti ár: 4.400 Ft.)
Polgári jog III. (eredeti ár: 4.400 Ft.)
Polgári eljárásjog I-II. (eredeti ár: 5.400 Ft.)
Jogi személyek, gazdasági jog (eredeti ár: 5.400 Ft.)

A csomag ára: 17.000 Ft, de külön is vihetők.
A könyvek újszerű állapotúak, néhol ceruzás kihúzás előfordulhat.

Érdeklődni lehet: tarnaikitti@mail.com

holuc84 # 2017.02.10. 07:46

Sziasztok!
A közös email-hez szeretnék kéri egy jelszót.
Előre is köszönöm4

kata.bk # 2017.02.09. 15:18

Sziasztok!

Nincs valakinek Közig-alkotmányból írásbeli kérdéssora?

drscs # 2017.02.09. 12:40

Kedves fórumozók!

A könyvekre meglett a vevő, azokat eladtam.
Sok sikert mindenkinek.

Drs

Impossible # 2017.02.07. 19:09

Át kell menni a vizsgán, már megint. De hogy jó légy abban, amit csinálsz, az nem téma. A tételeket ki lehet dolgozni, de hozzáértést nem adnak a papírhoz, még ha rá is van írva. És folyton ugyanezzel a szánalmas vergődéssel kell szembesülni: a vizsga előtt állók oda nem illő reszketésével afelett, hogy a bebiflázott választ fogják-e ugyanúgy visszamondani, mintha csak a magnószalag lett volna a tanúja a felkészülésüknek.