Rokkantsági nyugdíj kontra rehabilitációs járadék


aperten # 2011.10.19. 23:18


# aperten

ugribugri # 2011.10.20. 06:15

icike42: tudod úgy vagyok vele hogy nem akarom megemészteni "Doctor, jobb ha megemésztitek,"...jó lenne ha gondolkodnátok egy picit is az orrotoknál tovább is ...én személy szerint zsidó emberrel nem találkoztam,ill. biztosan csak nem tudtam róla....csak a tököm tele van evvel a nagy háborúval amit ez a kormány művel nem akarok senkivel harcolni és tudod háborúban jönnek a zsidók,cigányok nyomorékok és folytathatnám a sort mert mar csak olyan a háború természete hogy mindig talál ellenségképet magának...és ha a nyugdíjamat talán nem védene az a lotyó akkor az is megmarad ...mivel nem akarok háborúzni megint olvasgatok 3-4 évig mire hozzászólok...ha csak fel nem bosszantanak megint :) pá mindenkinek

buboka # 2011.10.20. 06:17

Ani2085!

Olvastam itt a neten egy cikket, a linket be is másoltam, Smitt úrnak Bécsben van fontos jelenése. Ebből csak arra tudok következtetni, hogy valóban tartanak az ünneptől.
Bezzeg, ha ez az eset az általuk állandóan emlegetett "Gyurcsány-Bajnai" idején történt volna, hát nem is merek belegondolni mi mindent mondtak volna. Azért megjegyzem speciel nekem nem hiányoznak, csak kicsit furcsának tartom ezeket az egybeeséseket.

horgászapácban (törölt felhasználó) # 2011.10.20. 06:19

Re:aperten 2011.10.20.01:18

Szegény Tunyó sincs már közöttünk.
R.I.P.

buboka # 2011.10.20. 06:21

Kedves Ugribugri!

Sajnos arról nem szól a fáma, pedig mindenkinek az lenne a legjobb, ha valóban haza sem jönnének, de tartok tőle nincs ilyen szerencsénk. Az ünnep utáni napon már gőzerővel fogják nyomni a sületlen, minden alapot és tényt nélkülöző dumájukat.

mimoza50 (törölt felhasználó) # 2011.10.20. 08:39

olvasom, hogy doktor úr megy ki Kanadába. Jó neki, mert ebben az országban semmi jói sincs! Doktor úr, ha olvassa, akkor nagyon sok szerencsét kivánok, jó egészséget, sok szerencsét, vigyázzon magára! Ha van ideje írjon, mert itt sokan tudni szeretnénk, hogy mi van magával?
nagyon köszönöm, hogy segített rajtam és nem kerültem ki az utcára, köszönöm, örök hálával tartozom magának!!!!!!!
spicli spitzer, te úgy hazugsz, mint a vízfolyás, szerintem neked kellen egy orvos, mert nem tudod, hogy ki vagy? jurisz vagy spicivas, lehetsz te ló.asz is az sem érdekel senkit! te egy agyhalott szerencsétlen. vagy, nyálas is, milyen férfi az ilyen? megnéztem a fotodat az oldaladon, leri róilad a perverzio hajlam, kisfius alkat, neked kell orvos, mert nézzél a tükörbe! Vigyázz a vásárolt diplomáidra, mert könnyen lebukhatsz! szánalom, hogy itt teszed magad, feláll a szőr a hátamon, rosszul vagyunk töled!
én is elmegyek erröl az oldalról, mert megkértem lányomat törölje le a nevem, vagy micsodát. utolsóit írtam, akik őszinték azok jobb ha elmennek innen! viszontlátásra

kázmér58 # 2011.10.20. 08:56

Én nagyon irigylem megmondom őszintén a doktor urat.Ö kimegy Kanadába. én meg a szomszéd város 20km re van nem tudok eljutni, mert nincs rá pénzem.Persze orvoshoz mennék.

kázmér58 # 2011.10.20. 09:54

icike42 Köszönöm szépen.Így is lehet egymáshoz viszonyulni.

kázmér58 # 2011.10.20. 10:03

Atttilla
Neked meg csak a saját tapasztalatomat tudom leírni.Én is végleges vagyok. Az nyufi igazgató növel beszéltem személyesen.Ö is lebeszélt a felebezésről.Hogy mi lesz velünk, még ö sem tudja.szó szerint azt mondta, hogy amit tud az újságokból tudja. Öt még hivatalosan a kormány még nem kereste meg. De szerinte minket békén hagynak.Viszont hogy mit hoz a holnap senki nem tudja.Van egy jó jogász ismerősöm, kérdeztem öt is. A válasza az volt jogász vagyok nem jós.

luck-666 # 2011.10.20. 10:32

Tisztelt fórumtársak!
írtam a Doctornak egy levelet,amit bemásolok ide is,amennyiben érdekel másokat is,és látom,látjuk,hogy van értelme csinálni,akkor belekezdek a szervezésbe!

A levél:

A jogi fórumon párszor már találkoztunk és most lenne egy javaslatom,ami ha kellő támogatásra talál /NEM ANYAGI/ indítsunk egy honlapot vagy blogot valamelyik ingyenes szolgáltatónál!
A cél összegyűjteni egy helyre a napi híreket,az aktuális jogszabályokat,különböző szervezetek elérhetőségét és természetesen fórumot biztosítani a minket érintő témák megvitatására!
Kérem vegye fel velem a kapcsolatot!

Üdvözlettel: luck-666

Mimóka # 2011.10.20. 10:42

luck-666

Nagyon jó ötletnek tartom!

kiszolgáltatott # 2011.10.20. 10:45

Szerintem is jó lenne.

Mimóka # 2011.10.20. 11:21

Jojoban!

Hallgattad a műsort?
Leírnád röviden,mondtak benne valami konkrétat?
Nem sikerül a hangtárban meghallgatni!
Köszi előre is!

kázmér58 # 2011.10.20. 11:28

Mimóka
A bal oldalon van egy kis nyíl arra rákatintasz és indul. Én most hallgatom.

luck-666 # 2011.10.20. 11:29

mari55!
az annyiban lenne más,hogy a honlapon elkülönülnének egymástól az aktuális jogszabályok,különböző szervezetek elérhetősége,egyéb fontos témák,amik nem naponta változnak és igy egy kattintással elérhetők lennének és lenne a fórum,ami hasonló módon működne,de az oda nem illő személyeket el tudnánk távolítani,

  • ha indul,akkor minden javaslat,ötlet sokat számít,mert én úgy érzem,csak akkor van értelme,ha közösen alakítjuk és formáljuk.
Mimóka # 2011.10.20. 11:34

Icike 42

Kösz a segítséget,minden megvan a fekete képernyő,a kis piros nyíl,ráis kattintok,de nekem meg se mukkan.Lehet,hogy valamit nem jól csinálok.
Ha nem nagy teher,írd meg,ha mondtak valami érdekeset.
Köszi!

kázmér58 # 2011.10.20. 11:46

luck-666
Én nem kekeckedni akarok.DE a doktor kilépet, elköltözött, stb.Most másokon keresztül üzenget, és olyan emberekből verbuválja az új fórumot akik megváltónak tekintik.Egy titkos társaságot akar létrehozni.Nekem van saját gondolatom, és még gondolkodni is tudok.Ezért én ebbe a társaságba nem tudok beférni, igaz nem is akarok.Én itt jól érzem magam.Ezért én itt maradok.Aki nem azt vallja amit ö az csak gazember, vagy áruló lehet.Köszönöm én ebből nem kérek.

kiszolgáltatott # 2011.10.20. 11:55

A rádióműsor szerint:januártól az öregségi nyugdíjjkorhatárt betöltött rokkantnyugdíjjas öregségi nyugdíjjas lesz.jól értem?
Mert akkor ebből az következne,hogy később is: nem marad végtelenségig "csak ellátás" a mostani járandóság.

luck-666 # 2011.10.20. 11:59

kázmér58

Bocs,de valamit félreértesz:

1 nem ismerem a Doctor-t

2,a honlap célja,mint leírtam összegyűjteni egy helyre a rokkantakat érintő jogszabályokat,különböző szervezetek elérhetőségét

3,LEHETŐSÉG! a fórumozásra,ami nem kötelező

kázmér58 # 2011.10.20. 11:59

A végén az a lényeg Hogy még nem tudják mi lesz a rokkantakkal. A 62 év felettieket kiveszik január 1 től a Rokkantak közül, és áteszik őket öregségi nyugdíjba.Ennyivel fog csökkenni a rokkantak létszáma.Jövő hónapban amit kapunk visszamenőlegesen 0,5 százalékot. azzal együtt januárban még 4,2 százalék emelést kapunk. Azaz januári emelés az ideivel együtt 4,7% lesz.

kázmér58 # 2011.10.20. 12:15

Lucki-666
Ezek szerint nem tudja a jobb kéz mit csinál a bal.
Ugyan is az előbb ezt írtad szó szerint.

írtam a Doctornak egy levelet,amit bemásolok ide is,amennyiben érdekel másokat is,és látom,látjuk,hogy

van értelme csinálni,akkor belekezdek a szervezésbe!Itt ami már régi fórum régi emberekkel,Miért nem lehet tovább csinálni? Most meg azt írod hogy nem is ismered.Légyszí felnőtt ember vagy, legyen saját gondolatod. Téged irányítanak mint egy marionett bábút.Én meg elszeretném indítani, hogy maradjunk így együtt.És továbbra is segítsük egymást.Mint eddig.Minden sértődöttség és kiszervezés nélkül.

luck-666 # 2011.10.20. 12:20

bennem ez a honlap dolog akkor fogalmazódott meg,amikor a 3.csop-ból átkerültem 2.csop.-ba,de azt senki nem mondta,hogy a 2.-3 csop.-ba tartozónak pl alanyi jogon jár a közgyógy igazolvány,ezeket és az egyéb dolgokat szeretném összegyűjteni egy helyre,hogy átlátható legyen és ne "ezer" helyről kelljen összevadászni a most még járó támogatásokat és ellátásokat

derpate # 2011.10.20. 12:22

Kázmér58
Teljesen egyet értek veled két napon ez már a második kísérlet, hogy szétszedjék ezt a fórumot. Szándékosan, vagy anélkül- ezt nem tudom. :(

luck-666 # 2011.10.20. 12:27

kázmér58

írtam a Doctornak egy levelet,amit bemásolok ide is,amennyiben érdekel másokat is,és látom,látjuk,hogy..

a látjuk,az többesszám,a rokkant emberekre gondoltam,sokra, nem konkrét személyekre,de látom neked ez problémát és vitalehetőséget adott,elnézést

kázmér58 # 2011.10.20. 12:33

icike42
Miért sértődnék meg? Engem sem te sem más úgy érzem nem bántott meg. Remélem én sem sértettem meg másokat.Ha igen akkor elnézést kérek. Csak szeretném ha együtt maradnánk, jóban rosszban.És ne tegyenek folyamatosan kísérletet arra, hogy egymásnak ugrasszanak bennünket.És szétszakítsák ezt a jó társaságot.