Jogász Póker


Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.20. 18:21

Állj le a destruktív dumával, bajusz.

A teszt pozitív, emil megy.

Természetes, hogy mire kettesben maradtok, addigra nagyon aránytalan az állás. Te ugyanis egy feszes játékot játszol, ami azzal jár, hogy gyakran pénzbe érsz, de nem gyűjtesz sok zsetont. Az ellenfelek meg az elejétől fogva allinokat nyomnak, tehát aki bent marad, dupláz. Kétszer, háromszor.

bajussz # 2010.02.20. 16:49

adok egy negyeddollárost, inkább fájerezz.
több időd marad, és emberek között vagy

na?

vagy megtanítom a körbefost :))

Impossible # 2010.02.20. 16:16

Eddig összesen 20 centet sikerült összegyűjteni. Azért most meg vagyok elégedve magammal. :) Az viszont bosszant, hogy első sosem tudok lenni, és mindig egy iszonyú nagy letétessel szemben vagyok kis letétes.

Impossible # 2010.02.20. 14:54

Megint második lettem. Az ilyen marha nagy letétesekkel sosem tudok elbánni. Van mondjuk 11 ezer zsetonja, nekem meg kb. 3 ezer, mit csináljak ilyennel? És mindig ezen veszítek, hogy all-in-re "kényszerít", ha meg állandóan foldolok, akkor elfogy a zsetonom a marha nagy vakok miatt.

Az ajánlatoddal mi a helyzet, meg miylen pozitív tesztről beszéltél? Az nem világos.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.20. 14:35

Magától görög, De ha egyszer sikerült véletlenül feljebb tekerned, akkor soha nem az aktuális szöveget látod, hanem valami sokkal régebbit. Ezért írta, hogy dobtál, amikor szerinted nem, és ezért nem láttad, hogy szólok hozzád.

Nem tudok beülni, mert több, mint 1 dollárom van a PKR-nél. (Gateway SnG only choringers)

De majd rádnézek ma is. Csak figyeld a csetet, színesbőrű.

Impossible # 2010.02.20. 14:00

kbs,

milyen ablak aljára görgessek? a chat ablak az alján van magától is. Lehet ám, hogy múltkor azért nem láttalak, mert nagyon nem a chat ablakra figyeltem. :D Egyébként ilyen 10 centes NL nincsen, csak PL ?

Majd egyszer beülhetnél játszani is az asztalomhoz. Vagy az szabályellenes? :D

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.20. 06:43

Rájöttem. :)

Görgess le az ablak aljára, te zseni!

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.20. 06:43

Ha száz dollárt fizet, akkor a második hellyel 300$-t kap. Egy óra alatt. Ha nincs pénze, akkor a 4 cent is valami - mert semmiért kapja.

Lehet, hogy valamit elszartál a cset beállítással. A kívülálló nézők szövegének narancsos, barnás színnel jelennek meg. A portugese hölgy látta is mit írok; mint említettem, összebarátkoztunk.

Emberek, tudtátok, hogy Zoli feka?

Legislator # 2010.02.20. 04:39

:-D. Vannak ennél jövedelmezőbb foglalatosságok is.


Sunshine after the rain.

bajussz # 2010.02.20. 00:52

2 óra alatt 4 cent

"te egy agykoponya vagy!" :)))

Impossible # 2010.02.20. 00:33

Na, már megint csak második lettem, nem bírok első lenni. Nade így már van összesen 12 centem. Tetszenek ezek a versenyzések, csak adhatnának érte több pénzt. Ott rohadtam az asztalnál közel 2 óra hosszat, és kaptam érte 4 centet. Egyébként ez izgalmasabb, mint a CG. Kár, hogy pot limit van, nekem no limit kellene, olyan asztalt nem találtam.

Azért nem szóltam vissza neked, mert nem láttam, hogy írsz. Egyébként az a chat ablak szerintem totál szar, hülyeségeket írkál ki a program, pl. kiírja, hogy dobtam, akkor is, hanem dobtam, stb.
Az a nő nagyon bosszantó volt, az tudott valamit. Ezen a mini szinten pedig szar játékosoknak illene lenniük, nem? Pl. már a legelején sokan all-in mennek, azt nagyon szeretem. :)

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.19. 23:14

Ha be volt kapcsolva, akkor miért nem szóltál vissza, amikor hozzád dumáltam?

A portugál lány kiejtette neked a többieket; te csak ültél :)

Impossible # 2010.02.19. 22:44

Szerintem be volt kapcsolva a chat. Megint második lettem. Megint 4 cent. Lassan, de azért gyűlik a pénz. :)

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.19. 22:03

Kapcsold be a csetet. Így hiába ugatok neked. Már be is csajoztam az asztalodnál, te meg oda se bagózol.

Impossible # 2010.02.19. 21:38

Zooooooooo (kilenc darab o-betű)

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.19. 21:34

Csak így tovább! MI a nicked? Bejelölnélek barátnak.

MIndjárt jövök omaházni.

Impossible # 2010.02.19. 21:32

Na, pot limitben nyertem kemény 4 centet, második helyezett lettem.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.19. 20:57

Scheduled/freerolls. Mindjárt kezdődik az 5$-os OMaha.

A 10 centesek a SnG fül alatt vannak. Jelöld be a "only registering"-et. ÉS rendezz nevezési díj szerint.

Impossible # 2010.02.19. 20:45

Nem látok olyan nevezési díj nélkülit, ahova most lehetne regisztrálni, egy csomó folyamatban van, csak ilyeneket látok, ahova meg lehetne regisztrálni, az nem ingyenes.

Impossible # 2010.02.19. 20:42

Na! Sikerült! Már megy is. És most? sit and go tournaments, all, 10 players, 0 buy-in?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.19. 20:17

Ha elindítod a klienst, akkor rövid töltés után meg kell jelennie az animácón egy fekete panelnek. Olyanok vannak rajt, hogy log in, meg remember paasword, forgot password. És a Create new account.

Impossible # 2010.02.19. 20:12

Kattintanék én, ha lenne. Hol van olyan???

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.19. 20:08

Arra kattints, hogy create new account

Impossible # 2010.02.19. 20:03

Már letöltöttem, installáltam is, van egy olyan ikon, hogy play pkr, ha rákattintok, bejön egy ablak, amivel semmit se lehet csinálni, mennek benne az animációk, regisztrálni meg nem tudom, hol lehet. Egyszerűen nem jön be olyan ablak, ahol lehetne regisztrálni. (Amikor legelőször töltöttem le, még lehetett, de akkor félbeszakítottam.)

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.19. 19:59

A linkre kattints a levélben.