Jogász Póker


Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 22:38

A Prison Rakenak ezennel vége. Nem fogom a teljes rollomat elveszteni.

Egyszerűen nem értem. Korábban hónapokig biztos nyerő voltam ezen a téten; most meg...

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 22:36

Direkt NL4-en tettem próbát, ott jött össze ennyi pont.
De figyeld már azt a rohadt csetet, különben hiába pofázok neked
Ma is mondtam, hogy az SSS kiül, ha nincs legalább hat ellenfele az asztalnál.

Hajrá!

Impossible # 2010.02.22. 20:05

Ja a beginner asztal pot limit, francba, akkor lehet, hogy kénytelen leszek NL4-en egyből.

Impossible # 2010.02.22. 19:58

Na nekiállok a beginner asztalokon NL2, kitapasztalom, milyen, aztán átmegyek NL4-re, de feljebb nem tartanám szerencsésnek. Nem tudom, neked egy óra alatt a 4 asztalon az 50 pont milyen limiten jött le, gondolom, NL4-nél jóval magasabb limiten, szóval valszeg a napi 3 óra játék nem lesz elég. Most kipróbálom.

Impossible # 2010.02.22. 19:55

kbs,

hát te is tudod, hogy a pechszéria is hozzátartozik a pókerkarrierhez. :D

Impossible # 2010.02.22. 19:49

Current Balance: $50.28

Na ezek szerint sikerült.

Impossible # 2010.02.22. 19:48

Remélem, jól csináltam. Milyen limiten nyomjam? :)

Impossible # 2010.02.22. 19:47

Na angolul is:

Your Moneybookers deposit is currently being processed. Once Moneybookers inform us that your deposit is completed then your funds will be deposited into your PKR account.

Impossible # 2010.02.22. 19:46

Ihre MoneyBookers-Einzahlung ist noch in Bearbeitung. Sobald MoneyBookers bestätigt, dass Ihre Einzahlung abgeschlossen wurde, werden Ihre Gelder auf Ihr PKR-Konto eingezahlt.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 18:33

Na, ezt a pechszériát kapjátok ki:

  • Tegnap és ma tizennégyszer kaptam AA, KK vagy QQ lapokat. (Ezek az ún. prémiumlapok.) 35$-t buktam velük.
  • Szintén tizennégyszer kaptam AK-t. (Ez a harmadik vagy negyedik legerősebb induló lap.) 15$-t buktam vele.
  • Ehhez képest már üdítő, hogy a 20 AQ, AJ, AT lappal csak 3$-t vesztettem. (ELvileg ezek is nyerő lapok.)
  • Az egyszínű kapcsolódók alig 50 centet vittek el. (14 leosztás.)
  • Egy A9s-del nyertem 4$-t, így a kategória másik 16 lesoztásának vesztesége mellett hozott 3,5$-t.
  • Érdekes módon nyereséges volt a hat JJ, TT. 15$
  • Amiből a kisebb párok el is vittek 10$-t.
  • A fentiekbe nem tartozó kétfigurás lapokon (56 leosztás a T-t is annak tekintve), 17$ úszott el. Ez lényegében egyetlen leosztásnak köszönhető. Ahol QTo-sel a turnon nut sorom lett néygszínű asztalon, és a két párral megadó Villain a riveren behúzta a 4 outjából az egyiket a fullhoz.

A maradék 519 leosztással - ezekkel tulajdonképpen nem is jétszom, mert szemetek - még vesztettem további 16$-t.

Biztos én vagyok a hülye.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 18:16

Adtam volna pénzt, ha nem bíznék benned?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 18:15

Semmit.

Impossible # 2010.02.22. 14:59

Mit kell írni a bonus code-hoz???

Impossible # 2010.02.22. 14:55

Ja, bakker. :D Azt hittem, hogy a moneybookers-ről kell utalnom a teremnek... de így lett volna logikus. Eszembe nem jutto volna, hogy a teremből kell csinálni. :D

Impossible # 2010.02.22. 14:51

A moneybookers "my account"-jában nincsen "cashier"... szóval fogalmam sincs, hogy tudom átutalni ateremhez. :D

Impossible # 2010.02.22. 14:39

Nem gondolod, hogy azért veszítettem el, mert totál kezdő voltam? :) A hugom is erről magyaráz, hogy továbbra is veszteséges leszek, mert eddig is az voltam... de a hugom legalább semmit sem ért a pókerhez, őt megértem. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 14:23

Piszok bonyolult: Account, Cashier, Deposit. A módra válaszd a moneybookert, összegre legalább 50$-t.

A teremválasztás oka is egyszerű: más teremben már bizonyítottál, elvesztetted az alaptőkét úgy, hogy nem játszottad ki a bónuszt. De a PKR-en van a világ leggyengébb mezőnye mikrotéten, és még csak hírből sem ismerik az SSS-t. Itt látok reményt rá, hogy kijátszod azt az 1000 pontot, még mielőtt elfogyna a pénzed.

Impossible # 2010.02.22. 14:08

Ja, ok. Na ment mail. Egyébként a PKR szűrője nagyon szar. Miért pont a PKR-re gondoltál bónuszkijátszás szempontjából? Van, ahol 200%-ot adnak. De oké, utalom a PKR-re, ha az a feltételed. :) Majd írd le mail-ben, hogyan kell.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 10:52

HU = heads up. Amikor ketten maradtatok; az egy egészen más játék. Ha ott is a jó lapokra vársz, meghalltál. Pontosabban ott más a jó lap, mint több ellenfél ellen.

Impossible # 2010.02.22. 00:17

Mail ment.

Impossible # 2010.02.21. 11:55

Mi az, hogy "HU tananyag"?

Mindjárt küldök e-mail-t.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.21. 06:17

Ja, hogy HU tananyag. Waspot kérdezd, ő ebben profi.

Addig is néhány hüvelykszabály: kisvakként semmivel sem dobsz. Ászos lappal emelsz. K4-töl kezdve emelsz, ha egyszinű, akkor lehet a K2-K3-mal is. Emelsz Q3s+ és Q8o lapokkal. Emelhetsz az egyszínű kapcsolódókkal 98s-tól, meg két figurás lappal (a tízest is odaértve).
Ha az ellenfél rászokik, hogy ráemel a limpelésre, akkor vedd feszesebbre.

Ha kevés a zsetonod (10BB alatt), akkor az emelés természetesen allin. Ennyi zsetonnal már ne egészíts ki, 5BB-vel viszont már szinte minden használható lappal allin kell menned, még 73s-el is.

Impossible # 2010.02.21. 01:25

Na összesen eddig 28 cent. (Még mindig töretlenül csak második vagyok. A nagy letétest sosem tudom leverni.) Van, hogy a kliens úgy lefagy, hogy be sem lehet zárni, hanem újra kell indítani a gépet, ez eléggé kellemetlen lehet.

E-mail jöhetne újra, nem kaptam meg.

Impossible # 2010.02.20. 18:47

kbs,

nem tudom, mi van ezzel, már megint nem kaptam meg az e-mail-ed. Lehet, hogy szar ez a vipmail. Megpróbálnád mégegyszer elküldeni? Köszi.

Egyébként az oké, hogy természetes, hogy aránytalan lesz az állás, az viszont gondolom nem természetes, hogy nem tudok mit kezdeni az ilyen helyzettel. Szeretnék erre valami stratégiát, PS-en olvastam a freeroll részt, hát eléggé szűkszavú, és ha jól értem, akkor erre a problémára nem tér ki.

bajussz # 2010.02.20. 18:47

bocs:)

az egyik haverom épp most van Münchenben valami meghívásos pókertalálkozón, talán 80 főt hívtak meg összesen, workshopok, kirándulások, bulik lesznek. mondtam neki, hogy megtaníthatná a többieket körbefost játszani. abban mindenkit elintéznék:)