Jogász Póker


Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.17. 20:05

33 rakeback + 3 % bonus az összesen 36%. az egyszerűség kedvéért kerekítettem 40%-ra.

Nade én pénzt akarok, nem élvezetet. :P
Nu, ezért váltottam én is 9 hónap után SnG-ról cash game-re.

Impossible # 2010.03.17. 20:00

"Próbáld ki, ha jobban tetszik, vagy jobban fizet óránként, mint a cash game, akkor játszd azt."

cg-n most is néhány perc alatt dupláztam, sng-n meg állítólag kb. 40 perc kell, és még akkor is előfordulhat könnyedén, hogy nemhogy nem duplázom, hanem elveszítek mindent. SSS meg eléggé egyszerű, főleg ha majd biztonsággal megy több asztalon, akkor lesz belőle szerintem legalább annyi pénz, mint sng-n lenne, ráadásul a bónuszok miatt is jobb a cg, szóval szerintem maradok annál, viszont játék szempontjából izgalmasabbnak tűnik a sng. Nade én pénzt akarok, nem élvezetet. :P

Impossible # 2010.03.17. 17:39

Mi 40% összesen??? Milyen 40%? Hogyan jön ez ki? Nem értem, miről beszélsz. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.17. 07:43

Ó, bocsánat. Ha a Cake-n adnak 33% rakebacket is, az már összesen 40%. Az viszont már gáláns. Nagy dolog, ha a bónuszt esetleg nem tudod kijátszani egészen, de a jutaléknak visszakapod a harmadát.

Bármelyik terembe regisztrálsz is, mindig a PS oldalról töldsd le, és használd a PS által megadott kódot.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.17. 07:40

és a játék ment simán tovább nélkülem.
Rendeltek volna el egyperces néma gyászt?

A DoN versenyek a SnG részlegben találhatók, de azt hiszem a PKR épp nem Double or Nothingnak hívják, hanem talán Double Up-nak vagy ilyesmi. Igazából a díjstruktúrából tudod meg, hogy az az - 10 fős asztalon öten nyerik a belépő dupláját. Én nem szeretem, de hát ez ítlés dolga. Próbáld ki, ha jobban tetszik, vagy jobban fizet óránként, mint a cash game, akkor játszd azt. Annyi köze van az SSS-hez, hogy ebben is rettentő feszesen kell játszani - legalább is az elején meg amikor hatan maradtak. Sokan azt mondják, hogy az elején még a QQ-t is dobd el, ha allin hív valaki.

Olyan kedvező bónuszt, mint a PKR "hozz egy barátot" programjában, nem kapsz máshol. Talán emlékszel, kiszámoltam: 1000 pontért adnak 50$-t neked, meg 50$-t nekem. 1000 pont az mindössze 10$ rake. Vagyis termeltél 10$-t - és kifizetnek 100-at. Ilyen természetesen nincs sehol. Nagyon jó, ha 30%-ot visszaadnak valahol.
Ha jól számolom, a Caken 10$ bónuszért 167*2= 334$ rakét kell termelni. Az 3%. Valóban nagyon sovány. Szvsz felejtsd el.

Nézz utána a Pacific-nek (888). A kliens nekem nagyon nem jön be, viszont ők az egyetlen terem, amely a bónusz felét azonnal rárakja a számládra, anélkül, hogy egyetlen pontot csináltál volna. Plusz van ott valami havi rake-verseny is a PS-tagoknak, ahol egyelőre 1K körüli ponttal már helyezést lehet elérni. (Ami 25-45% jutalékvisszatérítéssel jár.)
A Full Tilten meg alapból van jutalékvisszatérítés, de ott SSS-ezni nem tudsz, esetleg megpróbálhatod az 1$-os SnG-at. Sajnos, azzal viszont nem pörög annyira a pont. (Bár napi 5-6 órai játékkal jön azzal is.)
Valamint mondják még, hogy az Everesten is elég gyorsan ki lehet játszani a bónuszt - ráadásul részletekben folyósítják, tehát nem kell a várnod, míg az összes pontot megcsinálod. (De nekem az ő kliensük se tetszik, mert nincs miniasztal nézet.)

Apropo, miniasztal! Ha a bwinen ezt a nézetet választod, simán elfér négy asztal. 19'-os monitoron hat is.

Egyébként áprilisban én is fogok a bwinen játszani. Adtak 50$ potyabónuszt.

Impossible # 2010.03.17. 04:44

Lehet egy kérdéssel több? :D

Mi a véleményed a "SnG DoN"-ról? És a termekben léteznek külön asztalok direkt erre? (Még nem láttam.)

Impossible # 2010.03.16. 23:56

Ja mondjuk van 33% rakeback, de az vajon kompenzálja ezt?

Impossible # 2010.03.16. 23:47

Na versenynél úgy volt, hogy elvesztettem az összes zsetonomat, és a program szó szerint eltűntette az avataromat az asztaltól, és nem írt ki sehova semmit (a chatet nem néztem, de semmi sem jelent meg sehol), egyszerűen eltűnt az avatarom, és a játék ment simán tovább nélkülem.

bwin-nel az lesz a problémám, hogy kettő darab asztalnál több nem fér el a képernyőmön (a képernyő nagyobb felbontást nem bír).

Na és PS-en elolvastam a Cake pókerterem leírását, hát elég sok rake-et kell csinálni a bónuszért. Te azt megnézted? Szerintem ez nagyon sok, bemásolom ide, mit szólsz hozzá:

"A bónusz 10$-os részletekben kerül jóváírásra, minden 167 Frequent Player Point (FPP) megszerzése után. FPP: Pontok szerzéséhez lapokat kell kapnod az asztalnál, olyan leosztásban, ahol rake is levonásra kerül. Minden egy dollár levont rake után 0,5 FPP jár. 80c rake esetén például 0,4 FPP-t kapsz."

Szóval ebből kiindulva jobb választás lenne a bwin, nem?

"sokszor nagymellű szőke nó voltam" - all-in?:DDD

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.16. 22:20

A bwinen is lehet avatar nézetet állítani, de minek. Hiszen úgyse testreszabhatók. Emlékszem, mikor ott SnG-ztam kezdőként, sokszor nagymellű szőke nó voltam.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.16. 22:18

Na menünk sorba.
Amikor kiesel a versenyből, a csetablakban is kiírja, hogy hanyadik helyen végeztél, meg megjelenik a képernyő közepén egy panel, azon is.
Ha esetleg ezekre nem figyelsz, bármikor beléphetsz a verseny lobbyjába, ahol szép kényelmesen megnézheted, ki hanyadik helyen végzett vagy áll éppen. (A befejeződött versenyek adatai is ott maradnak egy.két órát.)

Verseny közben is mindig meg tudod nézni az állást. Baloldalt van egy gomb (nyilacska rajta), azzal nyithatod ki a panelt. Ha csak félig nyitod, akkor a felső részében van, hogy hányan vannak még versenyben, mennyi a legkevsebb és a legtöbb zseton, valamint az átlag. Az alsó részben pedig a játékosok listája az aktuális állsá szerint. Ha egészen kinyitod a panelt, akkor jobb oldalon lesznek a játékosok. Tudod rendezni ábécé szerint, úgy könnyű magadat megtalálni.Ha pedig egyszer beállítottad, hogy a te neved látszódjon, akkor a legközelebbi megnyitáskor is ott lesz.

Szóval: előbb tájékozódik, aztán gyalázza a termet. Ha még van miért.

Persze, hogy eltűntem, koncentrálnom kellett az asztalokra. S magam sem tduom, hogyan, de megint nkihoztam a session nullára. Ha délelőtt nem csináltam volna egy 25$-os marhaságot, akkor vastaon pluszban lettem volna.

Impossible # 2010.03.16. 18:06

Jól eltűntél innét.

Impossible # 2010.03.16. 18:06

Kopróbáltam tegnap a bwin-t, hát nagyon szokatlan, hogy nincsenek avatarok. :D Lehet, hogy át se utalom a pénzt. :DD

Impossible # 2010.03.15. 23:29

Meg az tse írja ki, hányan vannak még versenyben. Mekkora szar már ez?!

Impossible # 2010.03.15. 23:29

Ez a rohadt pkr azt se írja ki, hanyadik helyen végeztem a freerollon.

Impossible # 2010.03.15. 02:02

Viszont a PKR nagyon szimpi, jól bánnak a játékosaikkal. Viszont muszáj átutalni máshova, hogy gyűljön a pénz. Hiányozni fog a PKR. :)

Impossible # 2010.03.15. 01:33

Pedig már nagyon utalnám bwin-nek. PKR-en alig van asztal, meg a többasztalos játék is nehézkes. Ha bwinen feldupláztam, akkor még egy harmadik teremnek kellene átküldeni, hogy ott is felduplázzam. Majd talán az lesz a Cake, de nekem nem szimpi.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.14. 11:18

Szólj, ha nem kapod meg egy héten belül, akkor beszélünk a supporttal.

Impossible # 2010.03.14. 00:00

63.29$ 7512 pont.

Kitöltöttem azt az űrlapot, hogy name, user name, e-mail adress. Névhez "Mr" nélkül írtam be, e-mail-hez meg azt, amivel regisztráltam, nem azt, ahova a meghívót küldted. (Korábban azt írtam be, ahova a meghívót küldted, a névnél meg már eleve ott volt valamiért, hogy "Zoli", és azt akkor úgy hagytam. Lehet, hogy ezek a hibák vezettek oda, hogy leszarták a kérelmemet. Nem?) E-mailt most sem kaptam tőlük, de remélem, ezúttal helyesen töltöttem ki. Szerinted jó így? Nehogy aztán várok itt egy hetet, és hiába, mert esetleg szarul van kitöltve.

Impossible # 2010.03.13. 15:42

64.73$ és már csak 120 pont kell

Impossible # 2010.03.13. 11:48

És ezt hol kell csinálni? A PKR oldalán melyik menü alatt?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.12. 17:12

Természetesen, hiszen ez a PKR szempontjából kivét. Nekik mindegy, hogy közvetlenül egy bankszámláta utaltatsz, vagy a MB-hez.

Impossible # 2010.03.12. 13:15

Ha PKR-ről át akarom majd utalni moneybookers-re, hogy onnét továbbutaljam bwin-re, akkor is fel kell majd töltenem PKR-re a fényképes igazolványt?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.12. 12:19

Áprilisra tervezek egy barátságos privát versenyt.
Nekem nem volt gondom a bwinnel; más termeknél is beletelik néhány napba, mire kiutalják a pénzt, és mindegyik kéri az első kivét előtt a fényképes igazolvány feltöltését.
Megnézheted esetleg a Cakepokert, mennyire tetszik a kliens. (Sokan szidják.) Az első befizető bónusz elég jó, és játékosállomány valószínűleg nem túl erős. Náluk ugyanis tilos a segédprogram (HUD) használata.

A PKR-en úgy kell egy versenyre regisztrálni, hogy a folyosón (lobby) kijelöld, és rákattintasz a wiew tourney gombra (jobbra lent). Aztán a verseny lapján ráböksz a register gombra. Jelszóval védett versenyeken ilyenkor feljön egy panel, ahova begépeled a jelszót.
Bocs, hogy nem válaszoltam az este, de ha négy asztal fut a PKR-en, és mellett két verseny a Csokin, akkor fórumozni már nemigen érek rá. (Az alatt is dobtam vagy öt leosztást, amíg a jelszót beírtam.)
Egyébként SH volt és 2500 induló; nem érte meg.

Impossible # 2010.03.12. 00:22

Olvasgattam PS-fórumot a bwin kifizetéseiről... hát nem nagyon vannak megelégedve. Neked van erről személyes tapasztalatod? Csak mert ha szórakoznak, meg húzzák az időt a kifizetéseknél, akkor hiába biztonságosak, nem lenne szabad megbízni bennük, és akkor inkább másik terembe kellene utalnom. Már gondolkozom azon előre, hova utaljam majd azt a (minimum) 100$-t.

Impossible # 2010.03.12. 00:18

Na már csak 171 pont kell, és készen vagyok. (60$)