Jogász Póker


Impossible # 2010.02.20. 00:33

Na, már megint csak második lettem, nem bírok első lenni. Nade így már van összesen 12 centem. Tetszenek ezek a versenyzések, csak adhatnának érte több pénzt. Ott rohadtam az asztalnál közel 2 óra hosszat, és kaptam érte 4 centet. Egyébként ez izgalmasabb, mint a CG. Kár, hogy pot limit van, nekem no limit kellene, olyan asztalt nem találtam.

Azért nem szóltam vissza neked, mert nem láttam, hogy írsz. Egyébként az a chat ablak szerintem totál szar, hülyeségeket írkál ki a program, pl. kiírja, hogy dobtam, akkor is, hanem dobtam, stb.
Az a nő nagyon bosszantó volt, az tudott valamit. Ezen a mini szinten pedig szar játékosoknak illene lenniük, nem? Pl. már a legelején sokan all-in mennek, azt nagyon szeretem. :)

bajussz # 2010.02.20. 00:52

2 óra alatt 4 cent

"te egy agykoponya vagy!" :)))

Legislator # 2010.02.20. 04:39

:-D. Vannak ennél jövedelmezőbb foglalatosságok is.


Sunshine after the rain.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.20. 06:43

Ha száz dollárt fizet, akkor a második hellyel 300$-t kap. Egy óra alatt. Ha nincs pénze, akkor a 4 cent is valami - mert semmiért kapja.

Lehet, hogy valamit elszartál a cset beállítással. A kívülálló nézők szövegének narancsos, barnás színnel jelennek meg. A portugese hölgy látta is mit írok; mint említettem, összebarátkoztunk.

Emberek, tudtátok, hogy Zoli feka?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.20. 06:43

Rájöttem. :)

Görgess le az ablak aljára, te zseni!

Impossible # 2010.02.20. 14:00

kbs,

milyen ablak aljára görgessek? a chat ablak az alján van magától is. Lehet ám, hogy múltkor azért nem láttalak, mert nagyon nem a chat ablakra figyeltem. :D Egyébként ilyen 10 centes NL nincsen, csak PL ?

Majd egyszer beülhetnél játszani is az asztalomhoz. Vagy az szabályellenes? :D

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.20. 14:35

Magától görög, De ha egyszer sikerült véletlenül feljebb tekerned, akkor soha nem az aktuális szöveget látod, hanem valami sokkal régebbit. Ezért írta, hogy dobtál, amikor szerinted nem, és ezért nem láttad, hogy szólok hozzád.

Nem tudok beülni, mert több, mint 1 dollárom van a PKR-nél. (Gateway SnG only choringers)

De majd rádnézek ma is. Csak figyeld a csetet, színesbőrű.

Impossible # 2010.02.20. 14:54

Megint második lettem. Az ilyen marha nagy letétesekkel sosem tudok elbánni. Van mondjuk 11 ezer zsetonja, nekem meg kb. 3 ezer, mit csináljak ilyennel? És mindig ezen veszítek, hogy all-in-re "kényszerít", ha meg állandóan foldolok, akkor elfogy a zsetonom a marha nagy vakok miatt.

Az ajánlatoddal mi a helyzet, meg miylen pozitív tesztről beszéltél? Az nem világos.

Impossible # 2010.02.20. 16:16

Eddig összesen 20 centet sikerült összegyűjteni. Azért most meg vagyok elégedve magammal. :) Az viszont bosszant, hogy első sosem tudok lenni, és mindig egy iszonyú nagy letétessel szemben vagyok kis letétes.

bajussz # 2010.02.20. 16:49

adok egy negyeddollárost, inkább fájerezz.
több időd marad, és emberek között vagy

na?

vagy megtanítom a körbefost :))

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.20. 18:21

Állj le a destruktív dumával, bajusz.

A teszt pozitív, emil megy.

Természetes, hogy mire kettesben maradtok, addigra nagyon aránytalan az állás. Te ugyanis egy feszes játékot játszol, ami azzal jár, hogy gyakran pénzbe érsz, de nem gyűjtesz sok zsetont. Az ellenfelek meg az elejétől fogva allinokat nyomnak, tehát aki bent marad, dupláz. Kétszer, háromszor.

bajussz # 2010.02.20. 18:47

bocs:)

az egyik haverom épp most van Münchenben valami meghívásos pókertalálkozón, talán 80 főt hívtak meg összesen, workshopok, kirándulások, bulik lesznek. mondtam neki, hogy megtaníthatná a többieket körbefost játszani. abban mindenkit elintéznék:)

Impossible # 2010.02.20. 18:47

kbs,

nem tudom, mi van ezzel, már megint nem kaptam meg az e-mail-ed. Lehet, hogy szar ez a vipmail. Megpróbálnád mégegyszer elküldeni? Köszi.

Egyébként az oké, hogy természetes, hogy aránytalan lesz az állás, az viszont gondolom nem természetes, hogy nem tudok mit kezdeni az ilyen helyzettel. Szeretnék erre valami stratégiát, PS-en olvastam a freeroll részt, hát eléggé szűkszavú, és ha jól értem, akkor erre a problémára nem tér ki.

Impossible # 2010.02.21. 01:25

Na összesen eddig 28 cent. (Még mindig töretlenül csak második vagyok. A nagy letétest sosem tudom leverni.) Van, hogy a kliens úgy lefagy, hogy be sem lehet zárni, hanem újra kell indítani a gépet, ez eléggé kellemetlen lehet.

E-mail jöhetne újra, nem kaptam meg.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.21. 06:17

Ja, hogy HU tananyag. Waspot kérdezd, ő ebben profi.

Addig is néhány hüvelykszabály: kisvakként semmivel sem dobsz. Ászos lappal emelsz. K4-töl kezdve emelsz, ha egyszinű, akkor lehet a K2-K3-mal is. Emelsz Q3s+ és Q8o lapokkal. Emelhetsz az egyszínű kapcsolódókkal 98s-tól, meg két figurás lappal (a tízest is odaértve).
Ha az ellenfél rászokik, hogy ráemel a limpelésre, akkor vedd feszesebbre.

Ha kevés a zsetonod (10BB alatt), akkor az emelés természetesen allin. Ennyi zsetonnal már ne egészíts ki, 5BB-vel viszont már szinte minden használható lappal allin kell menned, még 73s-el is.

Impossible # 2010.02.21. 11:55

Mi az, hogy "HU tananyag"?

Mindjárt küldök e-mail-t.

Impossible # 2010.02.22. 00:17

Mail ment.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 10:52

HU = heads up. Amikor ketten maradtatok; az egy egészen más játék. Ha ott is a jó lapokra vársz, meghalltál. Pontosabban ott más a jó lap, mint több ellenfél ellen.

Impossible # 2010.02.22. 14:08

Ja, ok. Na ment mail. Egyébként a PKR szűrője nagyon szar. Miért pont a PKR-re gondoltál bónuszkijátszás szempontjából? Van, ahol 200%-ot adnak. De oké, utalom a PKR-re, ha az a feltételed. :) Majd írd le mail-ben, hogyan kell.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 14:23

Piszok bonyolult: Account, Cashier, Deposit. A módra válaszd a moneybookert, összegre legalább 50$-t.

A teremválasztás oka is egyszerű: más teremben már bizonyítottál, elvesztetted az alaptőkét úgy, hogy nem játszottad ki a bónuszt. De a PKR-en van a világ leggyengébb mezőnye mikrotéten, és még csak hírből sem ismerik az SSS-t. Itt látok reményt rá, hogy kijátszod azt az 1000 pontot, még mielőtt elfogyna a pénzed.

Impossible # 2010.02.22. 14:39

Nem gondolod, hogy azért veszítettem el, mert totál kezdő voltam? :) A hugom is erről magyaráz, hogy továbbra is veszteséges leszek, mert eddig is az voltam... de a hugom legalább semmit sem ért a pókerhez, őt megértem. :D

Impossible # 2010.02.22. 14:51

A moneybookers "my account"-jában nincsen "cashier"... szóval fogalmam sincs, hogy tudom átutalni ateremhez. :D

Impossible # 2010.02.22. 14:55

Ja, bakker. :D Azt hittem, hogy a moneybookers-ről kell utalnom a teremnek... de így lett volna logikus. Eszembe nem jutto volna, hogy a teremből kell csinálni. :D

Impossible # 2010.02.22. 14:59

Mit kell írni a bonus code-hoz???

Kovács_Béla_Sándor # 2010.02.22. 18:15

Semmit.