Jogász Póker


Impossible # 2010.03.20. 21:47

Immaculata, mi a probléma, megjött? :D

Immaculata (törölt felhasználó) # 2010.03.20. 21:06

milyen találó!

Impossible # 2010.03.20. 19:55

Leg, tudod, az önéletrajzomban is benne volt. :D Ja-ja, valószínűleg csak egy közönséges disznó vagyok. lol

Legislator # 2010.03.20. 19:48

Akkor biztos 1983-as vagy, de a varacskos szerintem az eredetiben nem szerepel.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.20. 19:27

A kínai horoszkóp szerint én varacskos disznó vagyok, ha jól emlékszem. :D

Legislator # 2010.03.20. 09:12

Kedves Imp!

A kritikákat meg kell hallgatni, és ki kell tudni választani, hogy melyik értékes (és abból tanulni), és melyik értéktelen (és azt elfelejteni). Engem nem zavar, hogy Te csinálod, mert most van erre időd. Nekem sem időm, sem kedvem. Ugyan nem hiszek a horoszkópokban, de a kínai horoszkóp szerint a kígyó (kín. sze) a legrosszabb szerencsejátékos a zodiákusban, így nem nagyon foglalkozom olyan szerencsejátékkal (sem) ami még pénzbe is kerül, és jelentős időt visz el. Néha honfoglalózom, bár az nem szerencsejáték, de legalább a tudáshoz sincs semmi köze:-D.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.20. 04:10

Impossible # 2010.03.19. 22:06

Leg,

én is a pénzért csinálom. Kácsa el tudja adni magát jól, én meg nem, felőlem leszánalmasozhat, meg lenézhet emiatt, de akkor se fogom tudni jól eladni magam, egyre-másra jönnek azok a reakciók, hogy egy elviselhetetlen alak vagyok, aki a saját igazát hajtja, és senkit sem fogad el olyannak, amilyen, én meg csak tátom a számat, mi van, miért mondják, mikor szerintem tök kedves, rendes ember vagyok, sokkal rendesebb, mint a megszokott átlag, mégis lenéznek, elítélnek, mindennek tartanak, ami nem vagyok, és igen, ezt egy idő után nehéz feldolgozni, közben viszont meg kell élni, és nincs más lehetősem, én legalábbis nem látom, mert sehova sem vesznek fel. Ez maradt.

Legislator # 2010.03.19. 21:06

Imp,

Én ilyen hülyeségre egy eurócentet sem dobok ki. Ha valamit akarnék, arra sok idő kellene, időm az meg nincs, legalábbis szabadidőmXD.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.19. 20:59

Ja igen, tényleg, mert én centben számoltam, aztán azt hittem rá a végén, hogy dollár.

Úgy jobb kivenni, hogy egyenesen bankszámlára, vagy előbb MB-re, és onnét bankszámlára? Lehet, hogy ki kellene vennem, mert nem tudok honnét pénzt szerezni. Aztán majd újrakezdem ezzel a barátmeghívásos programmal. Sajnálom-sajnálom, az igaz, de ebből a 24 ezerből 1 heti kaja megvan...

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.19. 07:57

Egyébként 1200$ nem 24 millió forint, hanem "csak" 240 ezer. Két nagyságrendet tévedtél.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.19. 07:55

Amíg lesz lószar, addig lesz veréb is.

Impossible # 2010.03.19. 04:06

Nagyon durva, néztem egy darabig NL400-at, van, aki közel 2 ezer dollárral ül (400 ezer Ft bakker :D ), egy magyar gyerek meg 30-40 ezerrel volt a kisletétes. lol És így egy-két perc alatt nyer kb. 10 ezret. NL400-on felül meg egyáltalán minek léteznek asztalok? Ott már senki sincs. 30/60$ az NLhatezer??? Ott 24 millió Ft lenne a beülőm kisletétesként. Van ennek értelme, hogy ilyenek léteznek? :D

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.18. 20:51

A bwinen 10$-ként írják jóvá a bónuszt, tehát nem tragédia, ha nem tudod kijátszani az egészet.

Impossible # 2010.03.18. 19:21

Leg,

te nem akarnál pókerezni egy darabig? :D Ha küldök meghívót, és befizetsz nekik 50$-t, és kijátszol ezer pontot, akkor adnak neked is 50$-t, meg nekem is. Vagy szólhatsz valakinek, aki szokott pókerezni, és neki küldök meghívót. Ahány ember, annyiszor 50$, ez jó biznisz, csak nincs hozzá emberem. :D

Legislator # 2010.03.18. 17:08

ON
"meg nincs olyan fényképes igazolványom, amin beszámíthatóan nézek ki. :D"

Gimnazista korunkban pár haverommal azzal szórakoztunk, hogy közösen megtekintve egymás fényképes igazolványait jól szórakoztunk a rettenetes képeken.
OFF


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.03.18. 16:02

Kellene 1-2 ember akinek küldhetek PKR-re meghívót, akkor nem kellene átköltöznöm sehova. PKR eléggé szimpi terem.

Impossible # 2010.03.18. 15:42

Kérdés, hogy ki tudom-e játszani a 121 dollárt, ha átutalom. Meg amíg árténe a pénz a bwin-re az eltart legalább 1 hétig, nem? Meg a fene tudja, hogy moneybookers mennyit enged átküldeni, állítólag összevissza állítgatják a limiteket.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.18. 14:47

Ezt neked kell tudnod. Végül is két-három hét alatt csináltál az 50$-ra másik 20-at. (A bónuszt most nem számolom.) Arányában, ezen e téten ez elfogadható profit. Ebben a tempóban két hónap alatt várhatóan elérhetnéd a 200$-os rollt, azzal meg már bátran játszhatsz NL25-ön.
De a bwinen bónusszal talán gyorsabb. Nem tudom, milyen most ott a játékosállomány.

Remélem, nekem is utaltak. Este lecsekkolom.

Impossible # 2010.03.18. 14:26

Na megjött a lé. E-mail-t még mindig nem kaptam róla. Azon gondolkozom, hogy átutaljam-e bwin-nek. Lehet, hogy inkább maradnom kellene PKR-en, és hívni pár "barátot", úgy gyorsabban nőne a bankroll. Csak kérdés, hogyan találok ilyeneket. :D Az átutalással még az is a bajom, hogy sok szarakodással jár, meg nincs olyan fényképes igazolványom, amin beszámíthatóan nézek ki. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.18. 09:22

Az valami istentelenül továbbfejlesztett, szükségképpen bonyolult stratégia. Lopás, visszalopás, vakharc ilyesmi, a statisztikák fokozott, részletekbe menő figyelembe vételével.
Cirka 1 millió leosztás után is kiülök, ha már nem vagyunk az asztalnál legalább heten. Az SH egy másik játék. Versenyeken is az ilyen helyzeteket utálom legjobban (már ha nem a döntő asztalomn alakul ki), igyekszem őket kibekkelni.

Tekintve, hogy egy osztálytalálkozón nem fogtok többen versenyezni, mint 20-an, játsz az alap SnG stratégia szerint. De ha buli, akkor lazára is veheted, ott tényleg a jó hangulat a lényeg, nem kell görcsölni.

Impossible # 2010.03.18. 02:45

Mégegy kérdés: ha jól emlékszem, régebben azt írtad, hogy az SSS full ring-re van kitalálva. Most PS-en találtam több olyan videót is, ahol SSS SH van.

Például:

"NL $200 SSS - SH - Live videó
Shorthanded (5-6) 55 perc, készítette: freechains03 Leírás: Ez egy NL $200-as freechains03 élő kommentes videó shorthanded asztalokon."

Most akkor hogy van ez?

Impossible # 2010.03.17. 23:32

Na, nem tudtam megállni. :) 71.39$ De most tényleg megvárom az 50-et. :)

Impossible # 2010.03.17. 20:49

69.78$ és 7941 pont (ebből 1441 pontot gyűjtöttem én), úgyhogy most felfüggesztem az eljárásomat addig, amíg át nem utalja nekem a PKR az 50 dodót, mert akkor így összesen (22 cent híján) 120 dollárt tudok utalni a bwin-nek, és azt duplázom.

Impossible # 2010.03.17. 20:29

Ps-en olvastam az "élő pókerről", végig vakstruktúráról meg ilyenekről írnak... és mi van a cg-vel?? Ha egy társaság összeül pókerezni, az nem lehet cg? Ezt azért kérdezem, hogy mire számítsak szerinted: általános iskolás osztály egy részével lesz egy póker-est valamikor. Én cg-játékosnak tartom magam :D ezek meg mindenképp versenyezni fognak vajon? Mert akkor rá kellene gyúrnom arra, nem akarom égetni magam. Na meg nyerni sem ártana pár sört, vagy nem tudom még, miben fog menni. :)