Ügyvédjelölt

  • Szilágyi, Aszmann és Társa Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest III. kerület
  • Jelentkezési határidő:
    2024. július 5.

Ügyvédi iroda nemzetközi praxissal a gazdasági jog területére ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:

  • szerződések, bírósági beadványok egyéb okiratok szerkesztése, előkészítése
  • ügyvédek támogatása, helyettesítése üzleti és bírósági tárgyalásokon
  • munkavégzés a gazdasági joghoz kapcsolódó valamennyi jogterületen, specializáció nélkül
  • ügyek előkészítése, háttéranyagok, jogszabályok, iránymutató bírósági gyakorlat kutatása

Elvárások:

  • magas szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • kreativitás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • ügyfélorientált problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • közbeszerzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú előmeneteli és karrierlehetőség
  • ügyek megismerése teljes mélységig
  • megfelelő gyakorlat után önálló ügyintézési lehetőség

Jelentkezés magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal a office@szilagyilegal.hu e-mail címen.

Jelentkezés: office@szilagyilegal.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!