Közjegyzőhelyettes

  • Skardelliné dr Farbaky Andrea
  • Munkavégzés helye:
    Érd
  • Jelentkezési határidő:
    2024. október 31.

Érd központjában található irodámba KÖZJEGYZŐHELYETTEST keresek részmunkaidős (6 órás munkavégzés), valamennyi ügykörben való foglalkoztatásra (cím: 2030 Érd, Hivatalnok utca 2/A. szám).

Közjegyzőhelyettesi gyakorlat előnyt jelent, de nem feltétel.

Feladatok: fizetési meghagyásos ügyek, hagyatéki ügyek, végrehajtási ügyek intézése, okiratszerkesztés, hitelesítések, elektronikus rendszerek kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás (személyesen, telefonon és e-emailben).

Elvárások: jogi szakvizsga, kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú hozzáállás, magasfokú precizitás, önálló munkavégzés.

Fényképes önéletrajzokat – bruttó fizetési igény megjelölésével – farbaky@kozjegyzo.hu e-mail címre kérem megküldeni.

Jelentkezés: farbaky@kozjegyzo.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!