Ügyvédjelölt

  • Mátyus Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2024. október 28.

Elsősorban polgári, közbeszerzési és gazdasági joggal foglalkozó budai Mátyus Ügyvédi Iroda dinamikusan fejlődő csapatába keres minimum 1 éves tapasztalattal  rendelkező ügyvédjelölt kollégát, azonnali kezdéssel.

Elvárásaink:

  • jogász diploma
  • kiemelkedő precizitás
  • önállóság és pontos munkavégzésre való alkalmasság
  • proaktivitás
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség
  • terhelhetőség
  • lojalitás, megbízhatóság
  • hatékony munkaszervezés és munkavégzés
  • Office programok, elektronikus jogtárak magabiztos használta
  • közbeszerzési eljárásokban való jártasság

Feladatok:

  • az irodavezető ügyvéd munkájának támogatása
  • okiratok, beadványok szerkesztése
  • jogszabálykutatás, jogi állásfoglalások készítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, bírósággal és más hatóságokkal
  • szerződések készítése és véleményezése
  • képviselet peres, nemperes és hatósági eljárásokban

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • változatos, sokszínű munka
  • fiatalos környezet
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • megegyezés szerinti bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a bérigény megjelölése mellett a info@drmatyus.hu e-mail címre.

Jelentkezés: info@drmatyus.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!