Külső adatvédelmi tisztviselő

Adatbiztonsági és adatvédelmi szakjogász végzettséggel, főállású jogász munkatársat keresünk ügyfélkörünkben végzendő adatvédelmi tisztviselői feladatok ellátására.

Rólunk:

15 éve foglalkozunk adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfélkörünk. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.

Feladatok:

  • az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben meghatározott adatvédelmi tisztviselői feladatok ellátása szerződéses partnereinknél, ügyfeleinknél;
  • adatvédelemmel összefüggő kötelező dokumentációs és szabályozási elemek felülvizsgálata, véleményezése, elkészítése;
  • szakmai, módszertani anyagok készítése;
  • telefonos és elektronikus kapcsolattartás, kommunikáció (ügyfelekkel, munkatársakkal, közreműködőkkel);
  • közreműködők, területi képviselők szakmai támogatása;
  • a munkavégzés dokumentálása, az általunk nyújtott szolgáltatások, illetve az azokat kiszolgáló elektronikus rendszerek működéséhez kapcsolódó nyilvántartások, listák, jegyzékek vezetése, kezelése;
  • korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése.

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség,
  • adatbiztonsági és adatvédelmi szakjogász képesítés (végzettség),
  • adatvédelmi tisztviselői feladatok ellátásában szerzett gyakorlati szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • compliance szakjogász végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok).

Amit kínálunk:

  • rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás,
  • versenyképes fizetés, reálbér növekedést garantáló éves bérfejlesztés,
  • egészségbiztosítás,
  • rendszeres egyéb juttatások (beiskolázási támogatás, „pulykapénz”, szakmai konferenciákon való részvétel támogatása, stb.).

Munkavégzés helye:

  • alapvetően home office, indokolt esetben kiszállással ügyfelekhez.

  • szakmai önéletrajz és bruttó bérigény megküldésével az allas@hanganov.hu e-mail címen.

Jelentkezés: allas@hanganov.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!