ügyvédjelölt

Polgári jogi praxisú, belvárosi ügyvédi iroda megbízható és elhivatott ügyvédjelölt kollégát keres, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

szerződések, egyéb okiratok előkészítése;

cégeljárások kezelése;

részvétel peres eljárásokban, beadványok előkészítése;

hatósági eljárások ügyintézése;

irodai adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

alapos elméleti felkészültség;

elhivatottság az ügyvédi pálya iránt;

polgári jogi érdeklődés;

angol nyelvtudás;

jó megjelenés;

határozottság és önállóság;

felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

ügyvédjelölti tapasztalat;

jogosítvány, saját gépjármű.

Amit kínálunk:

klasszikus ügyvédi praxis gyakorlati elsajátítása;

kiváló munkakörnyezet;

fiatalos légkör, jó hangulat;

versenyképes fizetés;

saját ügyvállalás lehetősége.

Jelentkezés: info@drfabry.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!