Közjegyzőhelyettes

  • dr. Viola Judit Közjegyzői Irodája
  • Munkavégzés helye:
    Budapest XIII.
  • Jelentkezési határidő:
    2024. szeptember 25.

Feladatok:

  • hagyatéki, fizetési meghagyásos és egyéb nemperes eljárások lefolytatása, közjegyzői okiratok készítése, hitelesítések,
  • egyéb jogászi közreműködések a napi munkavégzéssel kapcsolatosan,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailben.

Elvárások:

  • jogi szakvizsga,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • önállóság, nagy munkabírás,
  • ügyfél orientált szemlélet,
  • megoldásorientált gondolkozás,
  • jó kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret.

Előnyt jelent közjegyző irodai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes juttatás,
  • barátságos légkör,
  • igényes munkakörnyezet.

Fényképes önéletrajzot – bérigény megjelölésével – várjuk a macsika2019@gmail.com email címre.

Jelentkezés: macsika2019@gmail.com

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!