Jogi Asszisztens

  • Dr. Urbán Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest V. ker.
  • Jelentkezési határidő:
    2024. június 30.

A dr. Urbán Ügyvédi Iroda asszisztenst keres az alábbi szempontok alapján:

Főbb feladatok:

  • földhivatali ügyintézés
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, kollégákkal, partnerekkel, hatóságokkal
  • postai ügyintézés
  • házi pénztár kezelése
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • dokumentumok iktatása, iratrendezés, fénymásolás
  • nyilvántartások kezelése
  • ügyvédek munkájának elősegítése

Elvárások:

  • eltökélt, motivált munkavégzésű, nagy teherbírású, hangsúlyozottan felelős hozzáállású, a kitűzött szakmai céljaiért kitartóan tevékeny munkatársat keresünk
  • megbízhatóság, precizitás, rátermettség, lelkiismeretes munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • MS Office, Windows, Internet, Jogtár nyomtatványkitöltő (ÁNYK,  JÜB,  Takarnet) felhasználó szintű kezelése
  • terhelhetőség
  • önálló munkavégzés

Főbb szakterületünk:

  • ingatlanjog

Előnyt jelent:

  • korábbi ügyvédi irodai gyakorlat
  • hosszú távú elköteleződés

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások
  • professzionális, de barátságos munkahelyi légkör
  • szakmai fejlődés
  • valódi, felhasználható szakmai tudás megszerzése
  • leendő kollégánk számára dinamikus fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk és bízunk abban, hogy hosszútávon számíthatunk munkájára

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerületi alirodánk

Munkaidő: főállás

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezés esetén fényképes önéletrajzát és lehetőség szerint motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk.

dr. Urbán Kristóf irodavezető ügyvéd

dr. Urbán Ügyvédi Iroda

Jelentkezés: urbankr@drurban.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!