Ügyvédjelölt

  • Dr. Sárvári Tamás Ügyvédi Iroda
  • Jelentkezési határidő:
    2024. szeptember 19.

Budapesti ügyvédi iroda keres gyakorlattal és angol nyelven tárgyalóképes nyelvtudással rendelkező ügyvédjelöltet, vagy alkalmazott ügyvédet.  Jogi szakterületeink közül kiemeljük a gazdasági jog, társasági jog, közbeszerzések, munkajog, adójog; ingatlan- és építésügyi jog, sportjog területét valamint a peres ügyekben történő jogi képviseletet.

  • Feladatok:
    okiratszerkesztés, szerződések készítése és véleményezése,
  • jogi állásfoglalások készítése, jogi tanácsadás,
  • bíróság és hatóságok előtti képviselet ellátása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatmunkában,

Amit kínálunk:
szakmai fejlődési lehetőség
érdemi munkavégzés
változatos jogi feladatok
hosszú távú együttműködési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
Munkaidő:        teljes
Fizetés:             megegyezés szerint

Fényképes önéletrajzokat kérjük az iroda@drsarvari.hu email címre megküldeni szíveskedjenek

Jelentkezés: iroda@drsarvari.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!