Közjegyzőjelölt

  • Dr. Prikidánovics Dóra Közjegyzői Irodája
  • Munkavégzés helye:
    Kecskemét
  • Jelentkezési határidő:
    2024. szeptember 22.

Kecskemét 2. számú székhelyen működő közjegyzői iroda (6000 Kecskemét, Csányi utca 1. 1.em.) közjegyzőjelölt munkatársat keres.

Feladatok:
– Okiratok, nemperes eljárásban hozott határozatok előkészítése
– Kapcsolattartás ügyfelekkel
– Közjegyzőjelölti hatáskörbe tartozó feladatok önálló ellátása

Elvárások:
– lehetőleg friss jogi diploma (vagy végzős joghallgató)
– Pontos, precíz, felelős munkavégzés
– Önállóság
– Kommunikáció munkatársakkal és ügyfelekkel
– Számítógépes ismeretek (office programok felhasználói szintű ismerete)
Előnyt jelent:

– Angol nyelvtudás
– Munkahelyhez közeli lakóhely

Amit kínálunk:

– Teljes munkaidő

– Munkába járás támogatása

– Családias hangulatú, igényes munkahely

Jelentkezés: fényképes önéletrajz megküldésével a iroda.prikidanovics@kozjegyzo.hu e-mail címen.

Jelentkezés: iroda.prikidanovics@kozjegyzo.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!