Végrehajtójelölt / Végrehajtó- helyettes

  • Dr. Jaksütz- Szabó Judit Végrehajtói Irodája
  • Munkavégzés helye:
    Nyíregyháza
  • Jelentkezési határidő:
    2024. augusztus 31.

Nyíregyházi végrehajtói irodába keresünk végrehajtójelöltet/ végrehajtó-helyettest teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra.

Főbb feladatok, munkák:

  • kapcsolattartás hatóságokkal, bírósággal
  • végrehajtási cselekmények foganatosítása
  • ingó, és ingatlanárverések előkészítése, teljes körű lebonyolítása
  • ügyfelekkel történő írásbeli, telefonos és személyes egyeztetés
  • jegyzőkönyvek, beadványok, hivatalos megkeresések szerkesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú jogi végzettség
  • végrehajtói szakvizsga
  • önálló munkavégzés
  • végrehajtási szakismeret, jogszabályismeret
  • gyors és precíz munkavégzés
  • csapatszellem
  • terhelhetőség
  • monotonitástűrés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, gépelési rutin
  • JÜB, ÁNYK, Takarnet és EVÜR ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • végrehajtó-helyettesként eltöltött több éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő. Igényes munkakörnyezet. Utazási költségtérítés, hozzájárulás (vármegye bérlet).

Bérezés:

  • Megegyezés szerint.

Jelentkezni a szvhiroda@gmail.com-on keresztül fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Jelentkezés: szvhiroda@gmail.com

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!