Ügyvédjelölt

  • dr. Fütty Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2024. augusztus 23.

Budapesti Ügyvédi Irodánk fiatalos csapata Magyarország meghatározó, értékteremtő ingatlanfejlesztő-beruházó tevékenységet végző vállalatcsoportjának működéséhez kapcsolódó széles körű jogi feladatokat lát el. Az Ügyvédi Irodánk fiatalos csapatába keresünk frissen végző vagy már gyakorlattal rendelkező ügyvédjelölteket ügyvédjelölti feladatok ellátására. Irodánk ügyfele Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztő cége, amelynek nemzetközi környezetű teljes működését támogató jogi munkánk segítéshez keressük új kollégánkat. Angol nyelvtudás előny.

Jelentkezés e-mail-ben fényképes önéletrajzzal.

Szakterületek:

– ingatlanjog (adásvétel, bérbeadás, üzemeltetés, finanszírozás, stb)
– társasági jog – követeléskezelés
– munkajog – szellemi alkotások joga
– kapcsolódó peres eljárások

Feladatok:

– adásvételi szerződések készítése, tárgyalása
– vállalkozási-, tervezői szerződések készítése
– telekalakítási-, építési engedélyezési eljárások
– társasági jogi dokumentumok, szindikátusi szerződések készítése
– szerzői jogi kérdések kezelése
– munkaszerződések készítése, módosítása

Munkatársként hosszú távú lehetőséget kínálunk:

– számos jogágra kiterjedő szakmai környezetben történő egyedi fejlődés
– nemzetközi hátterű munkatapasztalat megszerzése
– közvetlen, felelős, szakmai szempontból támogatott és kontrollált közvetlen munkakapcsolat az ügyfelekkel, üzleti partnerekkel
– fiatalos, összetartó munkahely, számos munkatárssal

Jelentkezés: futtytiv@gmail.com

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!