Jogi asszisztens/ügyviteli asszisztens

  • Dr Bán Tamásné Közjegyzői Irodája
  • Jelentkezési határidő:
    2024. augusztus 27.

Budapest XX. kerületi irodánkba jogi asszisztenst, ügyviteli alkalmazotat keresünk.

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs képesség
  • határozott magabiztos fellépés
  • önálló munkavégzés
  • pontosság és precizitás

Előnyt jelent:

  • ügyvédi irodában vagy közjegyzői irodában szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • érdemi munka
  • hosszú távú karrier lehetőség
  • versenyképes juttatások
  • fiatalos, igényes munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • folyamatos továbbképzések

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérmegjelöléssel a toth.dora@kozjegyzo.hu email címre lehet.

Jelentkezés: toth.dora@kozjegyzo.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!